Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

KGW Syberianki nagrodzone za „Bombę witaminową Covid-19” i „Powidła z prądem”


Koło Gospodyń Wiejskich z Syberii (gmina Strzegowo) zostało  nagrodzone i wyróżnione za oryginalne przepisy kulinarne podczas konkursu towarzyszącego konferencji „Kobiety to dobry klimat”, która odbyła się 26 i 27 października w Mikołajkach.


W ramach IX edycji konkursu kulinarnego na najlepsze przetwory domowe o nazwie: „Skarby zaklęte w szkle” każde KGW mogło zgłosić maksymalnie jeden produkt w każdej z trzech kategorii: domowe przetwory z owoców, domowe przetwory z warzyw  i domowe przetwory mięsne i rybne. Dokonując zgłoszenia Koło było zobowiązane przesyłać przepisy na zgłaszane przetwory.

Na najwyższym stopniu podium „Syberianki” stanęły za warzywny produkt „Bomba witaminowa Covid-19” otrzymując nagrodę w wysokości 1000 zł.  W kategorii domowe przetwory z owoców „Syberianki” zdobyły wyróżnienie za „powidła z prądem”, któremu towarzyszyła nagroda pieniężna w wysokości 300 zł.  Naszym gospodyniom gratulujemy kulinarnych sukcesów!

źródło i fot. KGW Syberianki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x