Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar bel siana w Dąbku


Pożar w budynku gospodarczym w miejscowości Dąbek (gm. Stupsk). Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 16:40. Zapaliło się siano w belach składowane na poddaszu budynku gospodarczego. W akcji gaśniczej przez niemal trzy godziny uczestniczyło 5 zastępów straży pożarnej z JRG Mława, OSP Dąbek, OSP Stupsk, OSP Wyszyny Kościelne i OSP Rosochy. Spaleniu uległo około 15 bel siana i częściowo więźba dachowa.


red.

fot. OSP Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x