Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zakończyliśmy inwestycję w gminie Szydłowo


W piątek 29 października odebraliśmy inwestycję pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 2314W Dębsk – Kitki – Szumsk na odcinku od km 2+995,00 do km 3+660,00”. Wartość inwestycji to ponad 200 tyś zł.


Zadanie to jest kontynuacją przebudowy drogi Dębsk- Kitki-Szumsk i obejmuje kolejny jej odcinek o długości 665 metrów i szerokości 6 m. W ramach prac wykonane zostały  korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, profilowanie i zagęszczanie podłoża. Położono nawierzchnię z mieszanki niezwiązanej z kruszywem

Realizacja inwestycji umożliwi mieszkańcom z terenu gminy Szydłowo, a w szczególności ze wsi Dębsk, Wola Dębska i Budy Garlińskie swobodniejszy dojazd do gruntów rolnych i swoich gospodarstw. 

Koszt inwestycji to 217 300,99 tyś zł z czego 100 tyś pochodzi z dotacji z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego a pozostała część pieniędzy to środki własne powiatu.

art. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x