Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyróżnienie dla Julii Wojdowskiej w Mazowieckim Konkursie Recytatorskim


29 października w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbył się Mazowiecki Konkurs Recytatorski Poezji C. K. Norwida zorganizowany w ramach realizacji projektu „ROK 2021 ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA NA MAZOWSZU”. Honorowym Patronatem wydarzenie objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Mazowiecki Kurator Oświaty.


Konkurs składał się z dwóch etapów. W drugim etapie wyłonieni podczas wcześniejszych eliminacji w Warszawie i Opinogórze uczestnicy zaprezentowali interpretację wybranego wiersza przed członkami jury.

Uczennica kl. 3Ep Julia Wojdowska pod opieką pani Jolanty Bartczak otrzymała wyróżnienie, recytując wiersz pt. ,,Aerumnarum plenus”.

źródło i fot. I LO w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Agata
Agata
1 rok temu

Gratulacje

Mer
Mer
1 rok temu

„Czemu mi smutno i czemu najsmutniej, (…) ” ?

Gdyż w ten piękny, deszczowy, listopadowy dzień, aż do tej pory nikt dziewczynie nie pogratulował sukcesu.

Gratuluję. Niech Cię dalej wiedzie Kaliope i Erato.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x