Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Skradzioną ciężarówką uciekał przez dwa powiaty


Policjanci z Płońska i Płocka w czasie wspólnych działań zatrzymali 43-latka, który ukradł ciężarówkę. Mieszkaniec pow. piaseczyńskiego działał metodą na tzw. stłuczkę. Po spowodowaniu kolizji uciekł skradzionym pojazdem, porzucając swój na miejscu zdarzenia. Zatrzymany mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.


Przed południem dyżurny płockiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji i kradzieży pojazdu, do której doszło w miejscowości Warszewka gm. Drobin. Sprawca – kierowca osobowego volvo po zderzeniu jego auta z ciężarówką, chwilę rozmawiał z drugim kierowcą, po czym wsiadł do scanii i odjechał. Powiadomieni o tym zajściu płoccy policjanci podjęli pościg za złodziejem. Uciekał on drogą krajową nr 10 i wjechał na teren pow. płońskiego.

Płoński dyżurny od razu skierował do udzielenia wsparcia patrole z ruchu drogowego i prewencji. Mężczyzna nie reagował na sygnały policjantów do zatrzymania pojazdu. Złodziej samochodowy, którym okazał się być 43-latek z pow. piaseczyńskiego został zatrzymany niedaleko miejscowości Nacpolsk w gminie Naruszewo na punkcie blokadowym ustawionym przez policjantów z płońskiej drogówki.

Zatrzymany mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x