Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowowiejska nadal zamknięta. Do kiedy?


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Według pierwotnego planu ulica Nowowiejska miała być zamknięta tylko 3 dni. Teraz okazuje się, że termin się wydłużył. Jej otwarcie dla ruchu ma nastąpić 8 listopada. Wykonawca robót opublikował w tej sprawie komunikat.

-Odnośnie zamknięcia ulicy Nowowiejskiej , chcielibyśmy powiadomić iż z przyczyn niezależnych od Generalnego Wykonawcy, droga zostanie otwarta dla ruchu dopiero w dniu 08.11.2021 r. – poinformowała Natalia Bruzda, specjalista ds. administracji w Dyrekcji Autostrad i Dużych Projektów.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x