Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie z SP 7 porządkowali groby, zapalili znicze i pamiętali


Tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych uczniowie klas 7 c i 7 e ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie pod opieką wychowawczyń odwiedzili miejsca pamięci. Na miarę swoich możliwości porządkowali bezimienne i opuszczone groby.  Zapalili znicze oraz złożyli kwiaty na grobach polskich bohaterów.


Spacer alejkami cmentarza wprowadził młodzież w nastrój refleksji, zadumy oraz wspomnień o osobach bliskich jak i tych, którzy zapisali się w szkolnej historii. Odwiedzanie  miejsc pamięci to jedna z ważniejszych lekcji wychowania patriotycznego.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x