Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie SP 3 pamiętali o grobie patrona szkoły


Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest na całym świecie. Są to wyjątkowe dni, dlatego młodzież ucząca się w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie, postanowiła wspomnieć swojego patrona, odwiedzając jego grób na Wojskowym Cmentarzu. Tuż przed 1 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Mariuszem Dziubińskim, pojechał na Wojskowe Powązki, gdzie sprzątnięto grób, złożono kwiaty i zapalono znicze. Ponadto uczniowie mieli okazję odwiedzić groby bohaterów Powstania Warszawskiego, harcerzy oraz ludzi, którzy mieli wpływ na rozwój naszego kraju.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Znam
Znam
2 lata temu

Ten radny wszędzie idzie, pupil burmistrza

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Znam

Według mnie taki sam jak burmistrz. Czas ich zmienić!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x