Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie SP 3 pamiętali o grobie patrona szkoły


Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest na całym świecie. Są to wyjątkowe dni, dlatego młodzież ucząca się w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie, postanowiła wspomnieć swojego patrona, odwiedzając jego grób na Wojskowym Cmentarzu. Tuż przed 1 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Mariuszem Dziubińskim, pojechał na Wojskowe Powązki, gdzie sprzątnięto grób, złożono kwiaty i zapalono znicze. Ponadto uczniowie mieli okazję odwiedzić groby bohaterów Powstania Warszawskiego, harcerzy oraz ludzi, którzy mieli wpływ na rozwój naszego kraju.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Znam
Znam
25 dni temu

Ten radny wszędzie idzie, pupil burmistrza

Wyborca
Wyborca
25 dni temu
Reply to  Znam

Według mnie taki sam jak burmistrz. Czas ich zmienić!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x