Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziękujemy za to, że są osoby, którym nie jest obojętny los drugiego


Szkoła Podstawowa nr 1 nie po raz pierwszy udowadnia, że nie brak w jej społeczności osób wrażliwych i gotowych nieść pomoc osobom, które tego potrzebują. Tym razem zaangażowała się w pomoc dla ciężko poparzonego swojego wcześniejszego absolwenta.


ksp Mława
Reklama

,,Wasza pomoc wiele dla mnie znaczy,, – słowa naszego absolwenta, dla którego cała społeczność szkolna zbierała pieniądze na rehabilitację.

– Z całego serca pragniemy podziękować w imieniu Sebastiana Jankowskiego wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe, które ułatwi dalsze kosztowne leczenie – pisze społeczność SP 1 zaangażowana w pomoc.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców, uczniów oraz przedszkolaków udało nam się zebrać kwotę 2540 zł, którą przekazała wraz z wolontariuszami Pani Dyrektor Janina Lampkowska.

– Dziękujemy za to, że są osoby, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka – dodają organizatorzy zbiórki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja W.
Alicja W.
8 miesięcy temu

Wolontariat w tej szkole jest najlepszy w powiecie ….dziewczyna co prowadzi działa cuda …czy ktoś wiedział co to hospicjum wcześniej …..gratuluję bo tak działać to trzeba być mega człowiekiem

Atur
Atur
8 miesięcy temu

Najlepsza szkoła

Robert
Robert
8 miesięcy temu

Ta pani to straszna jest zamykała nas w szkolnej toalecie i siedzieliśmy po ciemku godz lub dwie, pan od wf bil grzałką pedagog zastraszała nie pozdrawiam rok 1999

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x