Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziękujemy za to, że są osoby, którym nie jest obojętny los drugiego


Szkoła Podstawowa nr 1 nie po raz pierwszy udowadnia, że nie brak w jej społeczności osób wrażliwych i gotowych nieść pomoc osobom, które tego potrzebują. Tym razem zaangażowała się w pomoc dla ciężko poparzonego swojego wcześniejszego absolwenta.


,,Wasza pomoc wiele dla mnie znaczy,, – słowa naszego absolwenta, dla którego cała społeczność szkolna zbierała pieniądze na rehabilitację.

– Z całego serca pragniemy podziękować w imieniu Sebastiana Jankowskiego wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe, które ułatwi dalsze kosztowne leczenie – pisze społeczność SP 1 zaangażowana w pomoc.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców, uczniów oraz przedszkolaków udało nam się zebrać kwotę 2540 zł, którą przekazała wraz z wolontariuszami Pani Dyrektor Janina Lampkowska.

– Dziękujemy za to, że są osoby, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka – dodają organizatorzy zbiórki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja W.
Alicja W.
27 dni temu

Wolontariat w tej szkole jest najlepszy w powiecie ….dziewczyna co prowadzi działa cuda …czy ktoś wiedział co to hospicjum wcześniej …..gratuluję bo tak działać to trzeba być mega człowiekiem

Atur
Atur
27 dni temu

Najlepsza szkoła

Robert
Robert
27 dni temu

Ta pani to straszna jest zamykała nas w szkolnej toalecie i siedzieliśmy po ciemku godz lub dwie, pan od wf bil grzałką pedagog zastraszała nie pozdrawiam rok 1999

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x