Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pamiętajmy o zmianie czasu!Dobra wiadomość to taka, że najbliższej nocy możemy spać godzinę dłużej. Ta gorsza, że zmieniamy czas na czas zimowy i wcześniej będzie robić się ciemno.

Dzisiejszej nocy wskazówki zegara cofamy z godziny 3 na 2. Zmiany czasu na zimowy dokonujemy zawsze w ostatni weekend października i w tym roku jest to właśnie ta najbliższa noc.  Zmiana czasu w Polsce odbywa się dwa razy w roku. Wskazówki zegara przesuwamy wiosną, żeby wprowadzić czas letni i jesienią zmieniając czas na zimowy. Tak więc do czasu letniego wrócimy na wiosnę..

Według proponowanego przez Unię Europejską odejścia od zmian czasu, do ostatniej zmiany w historii miało  dojść w 2021 roku. Teraz ta decyzja została odsunięta w czasie. Pewne jednak jest tylko to, że wiosną znów wrócimy do czasu letniego.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x