Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie będzie w tym roku kwesty


W związku narastającą czwartą falą pandemii koronawirusa, Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej informuje o rezygnacji z przeprowadzenia kwesty w dniu 1 listopada 2021 r. na renowację zabytkowych grobów na cmentarzu parafialnym w Mławie.


ksp Mława
Reklama

To już kolejny rok, kiedy niemożliwe jest przeprowadzenie zbiórki. Jednak dzięki hojności darczyńców i przychylności mławskich przedsiębiorców udało się uratować od zupełnego zniszczenia zabytkową kapliczkę grobową rodziny Rudowskich. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy.

kapliczka Rudowskich przed renowacją

kapliczka Rudowskich po renowacji

Osoby zainteresowane ratowaniem zabytkowych grobów i chcące wesprzeć tę cenną inicjatywę, prosimy o dokonywanie wpłat na rachunek bankowy Towarzystwa pod numerem  35203000451110000002522930 w BNP PARIBAS. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Mławskiej, 06-500 Mława ul. 3 Maja 5.

Wspólnie ratujmy dobra naszej kultury.

kapliczka Rudowskich przed renowacją

kapliczka Rudowskich w trakcie odnawiania

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x