Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Apel Policji do uczestniczki oraz świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki


Ciechanowska Policja zwraca się z apelem o zgłoszenie się uczestniczki oraz świadków zdarzenia drogowego do którego doszło w dniu 18 października 2021r. w godz. 12:00 – 13:00 na Rondzie Żołnierzy Wyklętych ( rondo ul.Armii Krajowej-Pułtuska-Fetlińskiej ).


Jak ustalili policjanci kobieta w wieku ok. 40 lat kierująca pojazdem koloru ciemnego poruszająca się ul.Pułtuską w kierunku Centrum Panorama uczestniczyła w zdarzeniu drogowym, gdzie doszło do potrącenia poruszającej się rowerem 73-letniej kobiety, na przejściu dla pieszych/ścieżce rowerowej.

Prosimy również o zgłoszenie się ewentualnych świadków tego zdarzenia drogowego. 

Prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie osobiście lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 703 12 00 bądź też na adres e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x