Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Żaboklik. Groźne zgłoszenie o pożarze domu


Dzisiaj rano strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w jednorodzinnym domu w miejscowości Żaboklik (gm. Dzierzgowo). W środku przebywał starszy mężczyzna.


Z uwagi, że zgłoszenie dotyczyło miejscowości w pobliżu granic powiatów, a więc tzw. obszaru chronionego zadysponowane zostały zarówno zastępy straży z mławskiego i przasnyskiego powiatu.

Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili duże zadymienie. Do budynku weszli w aparatach tlenowych i wyprowadzili starszego mężczyznę, przebywającego w środku. Mężczyzna nie czuł się źle, odmówił hospitalizacji. Okazało się, że w środku pomieszczenia paliła się kanapa, pożar ugasili strażacy. Na miejscu były zastępy OSP z Rzęgnowa i Dzierzgowa oraz zastępy JRG Mława i JRG Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Vip
Vip
9 miesięcy temu

Tego mężczyznę wyciągnęli sąsiedzi przez okno przed przyjazdem straży.

Yhy
Yhy
9 miesięcy temu
Reply to  Vip

A nie straż jak napisała redakcja??

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x