Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszoklasiści ślubowali, wyższe klasy otrzymały pagony [FOTORELACJA]26 października młodzież z Liceum Ogólnokształcącego Akademickiego Centrum Kształcenia uczestniczyła w Święcie Szkoły. Pierwszoklasiści klas mundurowych złożyli ślubowanie, a klasy drugie i trzecie otrzymały pagony.

Na uroczystości tej przedstawiono krótką część artystyczną, podczas której uczniowie recytowali wiersze patriotyczne przepełnione nostalgią i zadumą. W programie tym zaprezentowali się również najmłodsi, czyli przedszkolaki z Przedszkola Mały Żaczka, którzy wyrecytowali utwór ,,Kto Ty jesteś”. Po uroczystości złożono kwiaty pod tablicą pierwszego Komendanta Powiatowego Policji Państwowej w Mławie komisarza Apoloniusza Strzeleckiego, a następnie przed placem szkolnym odbył się Akt Ślubowania klas pierwszych oraz wręczenie pagonów klasom drugim i trzecim przez dyrekcję szkoły i zaproszonych gości.

red.

źródło: ACK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Andrew
Andrew
1 rok temu

Widze, ze nawet jedna z dziewczyn dolaczyla do indonezyjskich sil zbrojnych patrzac na jej ramie. Brawo za przygotowanie.
(przepraszam za nie polska klawiature)

Pojutrze
Pojutrze
1 rok temu

Super

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x