Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w kurniku we Wróblewie


fot. ilustracyjne


Dzisiaj w nocy strażacy gasili pożar, do którego doszło w jednym z kurników w miejscowości Wróblewo (gm. Radzanów). W działaniach uczestniczyło 5 zastępów i po prawie dwóch godzinach pożar został ugaszony.

Jak podaje mławska straż pożarna, w jednym z zasiedlonych kurników zapaliła się ściółka, najprawdopodobniej od pracującej nagrzewnicy. W kurniku było 13 tys. szt drobiu, ale w efekcie strat w inwentarzu nie było. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej właściciel ograniczył rozprzestrzenianie się pożaru, a strażacy ugasili i usunęli spaloną ściółkę z powierzchni około 120 m2. W działaniach gaśniczych uczestniczył zastęp z JRG Mława oraz zastępy OSP z Wróblewa, Radzanowa, Gradzanowa Włościańskiego, Dąbrowy i Kowalewa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mała
Mała
2 lata temu

Nie właściciel ograniczył rozprzestrzenianie ognia tylko kierownik fermy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x