Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Silny wiatr nadal czynił szkody


Silny wiatr wiejący od dwóch dni również w naszym powiecie nadal czyni szkody materialne. Strażacy znów kilkanaście razy wyjeżdżali do powalonych drzew i zerwanych dachów.


Podmuchy wiatru zerwały wczoraj rano m.in. dach na budynku, w którym znajdowały się cielaki w miejscowości Mostowo. Działania ratownicze prowadziły tam zastęp OSP Szreńsk oraz JRG Mława. Działania trwające 1,5 godziny polegały na uprzątnięciu zerwanych elementów dachu oraz zabezpieczeniu przed ponownym zerwaniem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x