Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy usuwali skutki wichury. Wyjeżdżali 24 razy


Od wczorajszego wieczora do dzisiejszego rana strażacy zarówno z JRG Mława jak i jednostek OSP wyjeżdżali na terenie powiatu mławskiego 24 razy do miejscowych zagrożeń spowodowanych silnym wiatrem. W dwudziestu przypadkach  były to wiatrołomy , najczęściej złamane drzewa czy konary tarasowały drogi. Wiatr uszkadzał też pokrycia dachowe budynków, m.in. na jednym z bloków przy ul. 3-go Maja czy w Ignacewie (gm. Strzegowo). Wiatr uszkodził też baner reklamowy przy Alei Św. Wojciecha.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x