Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Biedronkowe urodziny


,,BIEDRONKOWE URODZINY” to innowacja pedagogiczna realizowana w grupie Biedroneczki w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3. Każde urodziny są wyjątkowe, ale właśnie w 3-latkach uczymy się empatii, współodczuwania, cieszenia się z sukcesów i ważnych dni naszych przyjaciół oraz wspólnych zabaw.


Oprócz tego nie może zabraknąć urodzinowe zabawy przedszkolaków . Ten dzień jest pełen niespodzianek, tańców, zagadek, zabaw edukacyjnych i konkursów. Zabawy w barwach czarodziejskiego świata Klanzy, quizy, wyścigi, prezenty oraz laurka i ciepłe życzenia w tym dniu, powodują wielką radość na twarzach małych jubilatów. Każde urodziny to dzień wyjątkowy i niezapomniany czas. Zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie. Biedronki uwielbiają swoje urodzinki.

źródło i fot.: MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x