Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zwyczaj wręczania trofeów wywodzi się ze starożytnej Grecji


Zwyczaj wręczania trofeów wywodzi się ze starożytnej Grecji. Wręczane były zwycięzcom po wygranej bitwie. Obecnie zwyczaj ten nie słabnie. Nagrody rzeczowe chętnie wręczane są najlepszym zawodnikom podczas różnego rodzaju zawodów. Trofea głównie przyjęły postać  metalowych pucharów i stalowych medali. Taki drobny upominek pozwala jeszcze lepiej celebrować osiągnięcie sukcesu. Link trofeasklep.pl prowadzi do strony, na której znaleźć można wiele ciekawych odznaczeń na różnego rodzaju okoliczności. Zaliczyć do takich można chociażby zdarzenia sportowe, biznesowe, edukacyjne, artystyczne lub te związane z konkretnym hobby. 

Szeroki wybór odznaczeń dla sportowców

Odpowiednio przeprowadzone zawody sportowe wymagają dopilnowania wielu kwestii logistycznych. Zorganizować trzeba chociażby odznaczenia dla najlepszych zawodników, aby podziękować im w ten sposób za udział. Na szczęście, na stronie https://trofeasklep.pl/ w kategorii „Sport” znaleźć można nagrody dedykowane do wielu popularnych dyscyplin sportowych. Znalazły się tam między innymi statuetki dla doskonałych tancerzy. Nie zabrakło również trofeów dla zawodników dyscyplin indywidualnych, jak na przykład narciarstwo, pływanie, strzelectwo, kolarstwo czy jeździectwo. Pasjonaci sportów zespołowych również mogą otrzymać swoje puchary, medale lub dyplomy ze strony trofeasklep.pl. Odznaczenia mogą pozostać bez nazwisko. Jeśli jednak dokładnie wiadomo, kto zasłużył na taką nagrodę, to możliwe jest nadrukowanie na nich imion i nazwisk zwycięzców. Tak spersonalizowane przedmioty mają jeszcze większą wartość sentymentalną dla tych wszystkich, którzy je otrzymują. Można być przy tym pewnym, że personalizacja będzie trwała. Wszystkie nadruki tworzone są metodą UV poprzez wypalanie laserem. Otrzymuje się w ten sposób efekt wgłębienia nadruku. 

Trofea dla osób z wybitnymi osiągnięciami artystycznymi i naukowymi

Jednak nie tylko talenty sportowe warto doceniać. Dlatego też, wchodząc w link trofeasklep.pl, otrzymuje się szeroki wybór medali i pucharów dla osób uzdolnionych artystycznie. Na stronie dedykowane są im aż cztery kategorie. Wielobarwne trofea podkreślają kreatywność, która konieczna jest podczas tworzenia sztuki. Statuetki wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Użyte do ich zrobienia szkło doskonale się prezentuje. Dostępne są również figurki odlewane, które wyglądają bardzo elegancko. Figurki plastikowe także mają swoje zalety. Są ultra lekkie a przy tym korzystne cenowo. Większość medali wykonuje się ze stali lub aluminium. Oba te materiały są trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Jednak nie samą sztuką człowiek żyje. Postępy w nauce też powinny być doceniane za pomocą miłych gestów. Do takich z pewnością należy wręczenie niewielkiego odznaczenia. Te z symbolem sowy, pióra lub książki od razu przywołują na myśl skojarzenia z mądrością. Na stronie sklepu Trofeasklep znalazły się również trofea z charakterystyczną czapką, zwaną biretem. Takie odznaczenia stworzono z myślą o absolwentach. 

Statuetki okolicznościowe 

Wędkarstwo, rolnictwo czy myślistwo to dla niektórych coś więcej niż tylko pasja. Dlatego też chętnie organizowane są zawody w tych dziedzinach. Podobnie sytuacja wygląda z górnictwem, motoryzacją czy gołębiarstwem. Zwycięzcom takich zawodów dedykowane są specjalne, odlewane statuetki. Zdarza się również sytuacja, gdy potrzebne jest podziękowanie w eleganckiej formie. Z pomocą przybywają szklane statuetki z miejscem na personalizowane grawery. Takie uniwersalne trofea sprawdzą się na wielu imprezach. 


Artykuł sponsorowany

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]