Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradł kosmetyki. Szuka go Policja


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poszukuje sprawcy kradzieży kosmetyków w dwóch drogeriach w Ciechanowie. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje wizerunek mężczyzny.


Zarejestrowany przez kamery mężczyzna w ciemnej bluzie w czapce z daszkiem, ukradł różnego rodzaju artykuły kosmetyczne, warte ponad 500 złotych. Policja apeluje o informacje do osób, które rozpoznają  sprawcę ze zdjęć lub mają wiedzę na temat kradzieży. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 12 00 lub 112. Wiadomość można także przesyłać na skrzynkę e-mail:  [email protected].

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x