Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Wieczfnia Kościelna otrzymała 540 tys zł. na strażacki wóz


Gmina Wieczfnia Kościelna otrzyma 540 tys. zł  dotacji na zakup w roku 2022 samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieczfni Kościelnej. Taką decyzję podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego w dniu 12 października 2021 r. w  uchwale w sprawie udzielenia pomocy finansowej z przeznaczeniem na realizację projektów w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.


Przyznana dotacja w wysokości 540 000 zł w połączeniu z wkładem własnym gminy pozwoli na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Wieczfni Kościelnej.  

– Bardzo dziękuję Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Panu Adamowi Struzikowi oraz Radnym Województwa Mazowieckiego, szczególnie Panu Konradowi Wojnarowskiemu za okazaną pomoc. Dziękuję mieszkańcom Gminy Wieczfnia Kościelna, dzięki którym wkład własny w wysokości ok. 360 000 zł zostanie pokryty w ramach środków które nie zostały wydatkowane przez sołectwa w związku z realizacją funduszu sołeckiego w 2021 r.  – napisał w mediach społecznościowych wójt Mariusz Gębala.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Widoczna prawda
Widoczna prawda
1 rok temu

Super sprawa dzięki PiSowi.

Byly
Byly
1 rok temu

Dawał ale głównie tylko tym dwóm nieprzyjemnym z góry.Ciekawe jaki miał cel?

Mławiak
Mławiak
1 rok temu

Jankowski wyprowadź się do wieczni!

Elton
Elton
1 rok temu

Brawo radni sejmiku z PiS. Pan Rafał, Artur, Łukasz

Wolność
Wolność
1 rok temu
Reply to  Elton

Jeżeli faktycznie się do tego przyłożyli to brawo. Ale nie tylko ich głosy były potrzebne. Tak więc brawo dla pozostałych dbających o nasze bezpieczeństwo.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Panie Gębala najbardziej powinien Pan dziękować Jankowskiemu. Na Mosirze tyle narozdawal nie ze swoiego, a tutaj odwrotnie pozyskuje dla Pana samochód.

Jarekogarek
Jarekogarek
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Miał pozwolenie od szefa to dawał….

asd
asd
1 rok temu

Pierwszy sukces pana Sekretarza!

El profesor
El profesor
1 rok temu
Reply to  asd

Sekretarz to raczej nie miał z tym nic wspolnego…

Anonim
Anonim
1 rok temu

B R A W O

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x