Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwóch mławskich policjantów z prokuratorskimi zarzutami


Jak ustalił nasz portal, dwóm policjantom z mławskiej komendy Policji w końcu ubiegłego tygodnia Prokuratura Okręgowa w Płocku postawiła zarzuty, w związku z czym zostali zawieszeni w pełnieniu obowiązków służbowych.


Oficjalnie jednak w tej kwestii mławska komenda się nie wypowiada, odsyłając do Prokuratury Okręgowej w Płocku. Ta w przekazanej przez rzecznika prasowego prokurator Iwonę Śmigielską-Kowalską informacji potwierdza jedynie, że takie śledztwo dotyczące mławskich funkcjonariuszy jest w toku. Dla dobra śledztwa nie podaje jednak żadnych bliższych informacji również o tym, jakiego charakteru są to zarzuty.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że chodzi tu o policjantów z pionu przestępstw gospodarczych, odnoszących duże sukcesy w zwalczaniu kontrabandy na naszym terenie. O dalszym przebiegu sprawy będziemy jeszcze czytelników informować.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
1 miesiąc temu

Są ludzie i ludziska, ciekawe co dalej będzie cisza czy głośno.
Powinno się o tym pisać ku przestrodze innych, władza uderza czasami do głowy. Ale przypadki się zdarzają jak to w pracy.

Normalny
Normalny
1 miesiąc temu

To jest człowiek który wykorzystał swoją pracę do popełniania przestępstw czyli najgorszy sort stróżów prawa jaki może być w społeczeństwie zwykły oszust który chciał się dorobić na czyimś nieszczęściu! Zamykala do więzienie i okradal z kontrabandy szczyt chipokryzji!!!

Anonimowo 1
Anonimowo 1
1 miesiąc temu
Reply to  Normalny

Poczekajmy na wyniki śledztwa. Ludzie jak Wam szybko przychodzi kogoś osadzać.
Tak zgadzam się i podpisuje się pod tym obiema rękami stróż prawa jak napisałeś powyżej powinien być nieskazitelny jeśli chodzi o przestrzeganie prawa. Jeśli to jest naprawdę prawda to będę w ogromnym szoku , bo to ludzie, którzy naprawdę wiele poświęcili dla swojej pracy.
Odkąd nie mieszkam w Mławie trochę inaczej zaczęłam postrzegać ten nasz ,,mały mławski świat” .
On zawsze rządził się swoimi prawami.
Liczę tez na to , że z wielkiej burzy mały deszcz i okaże to się zwykłym nieporozumieniem.

Wściekły
Wściekły
1 miesiąc temu

Teraz niech konfidenty się boja ze złapani policjanci wskażą z kim współpracowali

Wściekły
Wściekły
1 miesiąc temu

Ganiali za papierosami co zabrali to na lewo sprzedawali po metach u konfidentów

McBlack
McBlack
1 miesiąc temu

Tylko dwóch? Ja ich wszystkich bym zamknął za lenistwo.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  McBlack

Uważaj żeby tobie nie dobrali się do d…y. W internecie nie jesteś nigdy anonimowy.
Ponadto powinieneś napisać z jakiego paragrafu byś ich zamknął. Jak piszesz to już konkretnie… 😛

Anonimowo 1
Anonimowo 1
1 miesiąc temu
Reply to  McBlack

Nie wierzę jak dużo osób czyta wiadomości bez zrozumienia tekstu.
Wyżej jest jasno napisane , że leniami to oni nie byli, a jeśli chodzi o resztę policji to uważam , że jak w każdej pracy może się znaleźć ktoś kto choruje na tzw lenistwo. Jednak nie można wkładać wszystkich do jednego worka. To jest niesprawiedliwe. Jeśli jest tam tak pięknie i kolorowo i leniwie proponuje udać się na odpowiednie szkółki i dołączyć do tych ,,leniwych”. I wtedy się wypowiadać.

Olo
Olo
1 miesiąc temu

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone

Anon
Anon
1 miesiąc temu
Reply to  Olo

Amen

geniek
geniek
1 miesiąc temu

rano nie mogłem zrozumieć… sporych rozmiarów wrona siedziała na brzegu bloku od strony zabytkowego parku i coś tam ujadała po swojemu, że jakoś tak w tym sensie… SPOKO, SPOKO… KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE…

Mi hal.
Mi hal.
1 miesiąc temu

Ale co w tym dziwnego. Skoro nasi włodarze kraju, kradną na potęgę to co ma zrobić taki mały Kowalski? Przecież jest od kogo brać przykład. Na co dzień Państwo sięga do kieszeni obywatela, wyciągając ostatnie grosze. Ja tam się nie dziwię, policjant też człowiek i żyć musi. A że zarobki małe no to trzeba coś pomyśleć. Skoro emeryt może dorobić na czarno gdzieś to i Policjant może na boku.

Mlawiak
Mlawiak
1 miesiąc temu
Reply to  Mi hal.

Tam też taki mądry byłeś? Jak emeryt dorabia na czarno ale nie kradnie czy oszukuj. To jak rządzący będą pedofilami to i ty mały Kowalski też będziesz co…

Feniks
Feniks
1 miesiąc temu
Reply to  Mi hal.

Oj , to już Polska ( po rządach POKO) nie istniałaby.

Kim
Kim
1 miesiąc temu
Reply to  Feniks

Zastanawia mnie jedno czepiacie się rządów po to powiedzcie co oni takiego złego zrobili a zapomniałem nie dawali wam ochłapów he

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Rudy się doigrał.

Anonimowo 1
Anonimowo 1
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Hmmm doigrał… ludzie to ich praca. Owszem są podejrzenia dlatego są jak jest powyżej napisane tymczasowo zawieszeni. Noga się jemu czy komukolwiek powinęła to się doigrał???!!!
Nie ma co zbyt wcześnie wysuwać wniosków dopóki postępowanie nie zostanie zakończone.
Jeśli to prawda to jak każdy obywatel będzie musiał ponieść konsekwencje.

Japycz
Japycz
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Który to?

Lipa
Lipa
1 miesiąc temu

Co na to koledzy? Siedzą cicho? Za co konkretnie zarzuty?

Mławiak
Mławiak
1 miesiąc temu

Od dawna wiadomo że biorą w łape i od cyganów i od innych przestępców.

Oki
Oki
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Gdyby chodziło o korupcję przy mocnych dowodach byli by tymczasowo aresztowani

Oki
Oki
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Jak wszystko wiesz zgłoś się do prokuratury

Anonimowo 1
Anonimowo 1
1 miesiąc temu
Reply to  Oki

Dokładnie jestem tego samego zdania. Jeśli ludzie mają dowody i wiedzą to niech to zgłaszają . Każdemu jest łatwo o kimś powiedzieć anonimowo na forum i zarzucać rożnego typu rzeczy.
Poza tym , ze nikt nie jest święty i nawet jeśli to co jest wyżej napisane okaże się prawdą obaj poniosą tego konsekwencje.

Anonimowo 1
Anonimowo 1
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Gdyby tak było i tak braliby te łapówki to mieliby o wiele poważniejsze zarzuty postawione. Pisać można dużo , mówić dużo , ale czy macie jakiekolwiek dowody na to???

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x