Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

25-cio latek bez prawa jazdy. Dwie kontrole, dwa auta odholowane


Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego audi. 25 -latek już wcześniej stracił prawo jazdy. Brak uprawnień nie przeszkodził mu w kierowaniu pojazdem – jak się okazało niesprawnym technicznie. Niespełna godzinę później, ten sam patrol zatrzymał mężczyznę po raz kolejny, tym razem kierował seatem


Do zdarzenia doszło w piątek rano, na ul. Dworcowej w Mławie. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego audi, 25-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Kierowca nie korzystał z pasów bezpieczeństwa a pojazd miał widoczne usterki, zagrażające bezpieczeństwu. Jak się ponadto okazało, kontrolowany kierowca już wcześniej stracił prawo jazdy. Po kontroli, audi zostało odholowane na koszt właściciela, na parking strzeżony. Kierowca został poinformowany, że sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do sądu.

Niespełna godzinę później, na ul. Nowej w Mławie, ten sam patrol ruchu drogowego zauważył seata, którym kierował ten sam 25-latek. Okazało się ponadto,  że seat nie ma aktualnych badań technicznych. Drugi pojazd kierującego bez uprawnień trafił na lawetę.  Sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do Sądu Rejonowego w Mławie. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pojutrze
Pojutrze
2 lata temu

Dość ciekawe . W sumie jak nie był pod wpływem to nic aż takiego nie zaszlo.Proszę zrobić aktualizacje co na to sąd.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x