Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zostań funkcjonariuszem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży GranicznejStabilna służba i wynagrodzenie – to może cię zainteresować. Podejmij wyzwanie! Przejdź procedurę kwalifikacyjną i rozpocznij służbę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

Służba w Straży Granicznej daje przede wszystkim stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w różnych dziedzinach. Kontroler ruchu granicznego, funkcjonariusz do zadań specjalnych, technik kryminalistyki, to tylko niektóre możliwości rozwoju w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. Szansę na założenie munduru w tym roku będzie miało jeszcze 25 osób w październiku i 12 w grudniu. Chcesz dołączyć do Nas, to nie zwlekaj, zadzwoń, umów się na spotkanie.

Dowiesz się więcej o naszej służbie, gdy zajrzysz na stronę www.wm.strazgraniczna.pl – zakładka Rekrutacja do służby w W-MOSG lub zadzwonisz – 89 750 30 23.

źródło: Rzecznik prasowy – koordynator Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Hemi się odnalazł i blm też – dwaj nawiedzeni pisowcy szukają zaczepki.
Nie dajcie się wciągnąć tym bez…om w dyskusję, bo z takimi nie ma co dyskutować, nawet powiem wręcz niemożliwa, bo do nich żadne argumenty myślących inaczej nie docierają, oni umieją tylko sobie przytakiwać i chwalić poczynania pisowskiej bandy niszczącej Polskę i Polaków.
W naszym państwie liczy się tylko bieda i patologia, a pozostałych Polaków trzeba doić i nawet najdrobniejszy grosz wyciągnąć im z kieszeni.
Drogi ład – polski ład będzie nas srogo kosztował, już kosztuje, a będzie jeszcze gorzej. Inflacja do końca roku skoczy do 7 %, a po nowym roku…. pożyjemy, zobaczymy.

Hemi
Hemi
2 lata temu

Straż Graniczna to jedna z najważniejszych służb mundurowych, jej rola w obronie granicy państwa jest nieoceniona.

BLM
BLM
2 lata temu
Reply to  Hemi

Zgadza się .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x