Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SZCZYPIORNISTKI ZAWKRZA GRAJĄ W LIDZE MAZOWIECKIEJW niedzielę 3 października 2021r. dwa nasze zespoły młodziczek rozegrały swoje mecze w ramach Mazowieckiej Ligi. W Winnicy dziewczęta z zespołu Zawkrze II spotkały się z  zespołami LUKS Lider Winnica oraz MKS Marcovia Marki. W pierwszym meczu, po bardzo dobrej pierwszej połowie oraz niestety chwilowym przestoju na początku drugiej odsłony, nasze zawodniczki  musiały uznać wyższość zawodniczek z Winnicy, które wygrały 17-10 (8-6). W drugim meczu z drużyną z Marek nasze dziewczęta zagrały bardzo dobrze w obronie oraz były skuteczne w ataku. Do zwycięstwa poprowadziły  je obrotowa Lena Borcz, zdobywczyni 9 bramek oraz grająca na skrzydle Gabrysia Bergolc – 5 bramek. Po bardzo dobrym meczu dziewczęta wygrały 21-15 (14-6) i zajmują drugie miejsce w swojej grupie z dużymi szansami na awans do kolejnej rundy. Nasz zespół reprezentowały: Alicja Zalewska(br), Iza Szpara(br), Emila Trzaskowska (bramki 4/3), Lena Borcz (0/9), Gabrysia Bergolc (0/5), Lena Brzezicka (3/2), Ola Gołębiewska (2/1), Zuzia Dworznicka (1/1) oraz Amelia Podlewska, Maria Kacner i Roksana Tylicka.

W tym samym czasie w Mławie swój mecz ligowy rozgrywały dziewczęta z zespołu  Zawkrze I. Rywalkami naszej drużyny był bardzo silny zespół UKS Dwójka Małkinia Górna. Było to bardzo dobre i wyrównane spotkanie. Nasze dziewczęta zwyciężyły 25-23 (11-11) zdobywając zwycięskie bramki dopiero w końcówce spotkania. W drugim meczu tej rundy rozgrywek nasze szczypiornistki grały z zespołem AS Fit Camp Warszawa. Mecz ten odbył się w piątek 8 października. Po bardzo dobrej pierwszej połowie (17-8) i nieco słabszej drugiej części meczu dziewczęta odniosły cenne zwycięstwo 26-19. Nasz zespół reprezentowały: Gabrysia Zembrzuska (br), Natalia Gorlewska (bramki 11/5), Julia Gumowska (6/7), Maja Pawłowska (5/8), Oliwia Calik (2/1), Oliwia Piotrowska (1/1), Marcelina Cecelska (0/2), Maria Żerańska (0/2) oraz Ola Bugajska, Maja Pikus i Amelia Nowosielska.

autor: Wojciech Kowalski KS Zawkrze

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
XAWERY
XAWERY
9 miesięcy temu

—WIELKIE BRAWA — DLA TRENERA STANISZEWSKIEGO !!!!

Dady Pio
Dady Pio
9 miesięcy temu

Jak wcześniej pisałem naprawdę widać pracę włożoną na treningach i potencjał w zawodnikach . Mława z infrastrukturą którą posiada a doszły dwa fajne obiekty będzie kuźnią talentów jak mniemam. Trzeba to w końcu wykorzystać i bez kompleksów spojrzeć w przyszłość .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x