Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Adam Pydyn zwycięzcą cyklu turniejów Grand Prix w tenisie stołowymW ostatnim turnieju Grand Prix w  tenisie stołowym rozegranym w sobotę 9 października w Mławskiej Hali Sportowej najlepszy okazał się Kamil Jurkiewicz, który w rozgrywce o pierwsze miejsce pokonał Adama Pydyna 3:2.

O trzecie miejsce rywalizowali Wojciech Sieradzki oraz Marcin Łączyński, lepszy okazał się Łączyński który pokonał w bezpośrednim pojedynku Wojciecha Sieradzkiego 3:2. 

Zwycięzcą całego cyklu został Adam Pydyn z dorobkiem 450 punktów, na drugim miejscu zmagania zakończył zwycięzca ostatniego Grand Prix – Kamil Jurkiewicz, któremu zabrakło zaledwie 20 punktów do zwycięzcy. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Łączyński. W sumie, w całym cyklu „Grand-Prix” Amatorów Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej wzięło udział 20 zawodników.

autor: Marcin Grabowski MHS

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

oj chyba coś komuś w życiu nie wyszło to przykre że umiesz to napisać tylko w sieci jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi gala to masz objaśnienia może rozrusza to tok twojego rozumowania a ja życzę ci trochę więcej empatii bo pamiętaj karma wraca :).Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości..
Zawiść może występować w sytuacjach, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób a może Zazdrość – uczucie pojawiające się w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt. Uważana zazwyczaj za uczucie negatywne, choć w łagodnej formie może być np. bodźcem do pozytywnej konkurencji i realizacji własnych aspiracji.
Chorobliwa zazdrość wiąże się z brakiem zaufania, chęcią kontroli i nadzorowania drugiej osoby oraz agresją. Tym się kierujesz Galla jak nie pomoże to idź na terapie jeśli chcesz wyśle numer do dobrego psychologa 😀

GALA
GALA
1 rok temu

nie no trzeba chyba dymek papierosowy puścić na cześć mistrza – pozdravlyayu

WWW
WWW
1 rok temu
Reply to  GALA

dymek zakupiony od jego ojca?

GALA
GALA
1 rok temu
Reply to  WWW

firma rodzinna jak Wedel ha ha – tam wszyscy już z wyrokami – bo wszyscy handlują

Kolezka z osiedla
Kolezka z osiedla
1 rok temu
Reply to  GALA

Mamy XXI Wiek a mietek jeden z drugim rzuca oskarżeniami publicznie w internecie W postronna osobę. Wiadomo bieda i brak jakiegokolwiek swojego życia uderza do glowy. Jak już dobrze wiemy jest to notoryczne nękanie którym juz zajmują się odpowiednie służby 🙂 potem jeden z drugim będziecie płakać, płacić i przepraszać 🙂 w INTERNECIE NIKT NIE JEST ANONIMOWY. – uświadomcie to sobie i ty Zaw… Istny człowieku 😉

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x