Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbiórka dla Sebastiana. Udało się zebrać naprawdę znaczną kwotę


26 września na terenie OSP Szydłowo prowadzona była zbiórka makulatury. Celem było wsparcie rehabilitacji poparzonego na skutek wybuchu butli z gazem Sebastiana Jankowskiego. Ten apel o pomoc spotkał się z nadspodziewanie dużym odzewem. Zgłaszały się szkoły, firmy ale też „zwykli”, wrażliwi ludzie.


Dziękuję za naprawdę bardzo duże zainteresowanie. Do akcji przyłączyły się szkoły, instytucje, a także firmy, z którymi współpracujemy zadeklarowały się do pomocy. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu społeczeństwa – napisał do nas współorganizator charytatywnej zbiórki. Dzięki panu Krzysztofowi Jankowskiemu właścicielowi firmy Obwożny Skup Makulatury cały dochód z akcji został przekazany na rehabilitację Sebastiana.

– Podsumowaliśmy zbiórkę zebraliśmy 20660 zł. Dziękujemy za  bardzo duże zaangażowanie  – napisali organizatorzy.

 Tę charytatywną akcję wspierał również codziennikmlawski.pl

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 4 votes
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
1 rok temu

A

Last edited 1 rok temu by Gość
el paco
el paco
2 lata temu

Dobra wiadomość, super!

mieszkanka SZYDŁOWA
mieszkanka SZYDŁOWA
2 lata temu

Brawo ucieszyla mie wiadomosc że wSZYDŁOWIE udało się panu zebrać choć taką sumę dobre i to ,dobry pomysł .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x