Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W sobotę – Mławski Dzień Papieski


Stowarzyszenie „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II” w Mławie i proboszczowie mławskich parafii zapraszają na Mławski Dzień Papieski z okazji 43. rocznicy wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w sobotę 16 października 2021 r.


Uroczystości rozpoczną się w kościele Świętej Trójcy w Mławie mszą świętą o godzinie 17.45, w trakcie której zaplanowano: część artystyczną, wręczenie stypendiów dla mławskiej utalentowanej młodzieży o trudnych warunkach materialnych i rodzinnych z pasjami i ambicjami, natomiast zakończą się pod pomnikiem św. Jana Pawła II na Starym Rynku.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x