Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Agresywny 25-latek z Mławy ścigany przez Policję


fot. ilustracyjne


Policjanci z ciechanowskiej drogówki po pościgu zatrzymali 25-letniego mieszkańca Mławy, który kierował pojazdem pomimo aktywnego zakazu sądowego, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, znieważył funkcjonariuszy policji i im groził.

W niedzielę około godz. 9:00 funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli kierującego samochodem marki Mazda, który nie miał pasów bezpieczeństwa. Policjanci wydali kierującemu sygnały do zatrzymania na ul. Mikołajczyka. Kierowca pojazdu zaczął uciekać ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych, Płońską a następnie 11 Listopada. Tam dojechał do końca parkingu i dalej uciekał pieszo. Mężczyzna został zatrzymany przez policjanta ciechanowskiej drogówki w pościgu pieszym. Był to 25-letni mieszkaniec Mławy. Jak się okazało mężczyzna miał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Kierowca mazdy podczas zatrzymania był agresywny, znieważył funkcjonariuszy policji oraz kierował wobec nich groźby karalne. Od mężczyzny został pobrana krew do badań z uwagi na odmowę poddania się badaniu na zawartość alkoholu.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
olsztyn
olsztyn
2 lata temu

Nie spotkał ukraińców, chodzą słuchy że ukraińce ustawiają ich po kątach.

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Pajacy coraz więcej po alkoholu…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x