Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zajęcia edukacyjne z cyklu „Interaktywna biblioteka w praktyce”


We wtorek 05.10.2021 naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klas II ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie. Dzieci miały okazję wypróbować możliwości nowego sprzętu pozyskanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.


Tym razem zajęcia odbyły się pod hasłem „Kreatywne zabawy w bibliotece. Przez zabawę poznaję świat”. A. Mierzwa – kierownik biblioteki przywitała gości i wprowadziła ich w „biblioteczny klimat” opowiadając o specyfice pracy w innej niż szkolna bibliotece. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozmowie i chętnie odpowiadali na zadawane pytania. W dalszej części A. Wesołowska zaprezentowała dzieciom możliwości stołu interaktywnego, a następnie A. Mierzwa zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy z Magicznym Dywanem. Były to bardzo „żywe”, energetyczne zajęcia, które zaangażowały obie strony procesu dydaktycznego i również obu przysporzyły mnóstwa przyjemności, ciekawych przeżyć i fantastycznej zabawy. Uśmiech na twarzy dzieci świadczył o ich ogromnym zainteresowaniu, wielu uczniów żegnając się z nami zapewniało iż na pewno przyjdą kolejny raz. Było nam bardzo miło.

źródło i fot. BP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x