Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na mławską Noc Bibliotek!


Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa w Mławie zaprasza na Noc Bibliotek 2021 – już w sobotę 9 października od godziny 17:00 w czytelni dla dorosłych. Tegoroczna odsłona ogólnopolskiej akcji odbędzie się pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.


W programie przewidziano m.in.: wręczenie nagród Czytelnikom Roku 2020, prelekcję „Świat Tadeusza Różewicza w 100. rocznicę urodzin”, czytanie performatywne dramatu „Świadkowie albo nasza mała stabilizacja” Tadeusza Różewicza oraz poetycki lapbook o Tadeuszu Różewiczu „Czytanie wzmacnia… KREATYWNOŚĆ”. Zapraszamy!

Miesiąc wcześniej – w sobotę 4 września – Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie włączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej (na zdjęciu). Z fotorelacją z wydarzenia można się zapoznać TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x