Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy medale mławskiego pływaka


Na rozpoczęcie sezonu pływackiego po wakacyjnej przerwie 2 października 2021 odbyły się jubileuszowe, specjalne ogólnopolskie zawody pływackie  Od Młodzika Do Olimpijczyka. Prolog rozegrano wyjątkowo w Lublinie. Udział w nich wzięły 44 kluby i 481 zawodników z całej Polski, a całe wydarzenie wpisało się w obchody 100-lecia AZS Lublin.


Mławianin Adam Łoboda (rocznik 2011) reprezentujący na co dzień klub pływacki MPKS ORKA Ciechanów wystartował w trzech stylach zdobywając w każdym medal – łącznie zdobył   trzy medale wszystkich kolorów

– 100 dowolny –  srebrny medal,

– 100 grzbiet – złoty medal,

– 50 motyl – brązowy medal.

Zawody z serii Od Młodzika Do Olimpijczyka potocznie zwane OMDO w środowisku pływackim mają bardzo duży prestiż i z uwagi na to udział w nich biorą najlepsi zawodnicy z całej Polski, dlatego też wyniki Adama Łobody bardzo cieszą. Lubelskie „krążki” to kolejne sukcesy młodego zawodnika z Mławy.

Link do pełnych wyników:

http://live.livetiming.pl/bujak/2021/10_02_lublin/index.html

 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x