Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zobacz nową atrakcję turystyczną w Nadleśnictwie Dwukoły


Na miłośników przyrody odwiedzających Nadleśnictwo Dwukoły czeka nowa atrakcja turystyczna. Przed siedzibą nadleśnictwa obok stawu stanęła drewniana tuba o średnicy 2,2 metra, zwężająca się na długości 4 metrów do 80 centymetrów. Jest ona skierowana w stronę łąki i lasu.


Każdy kto do niej wejdzie będzie mógł w ciszy i spokoju wsłuchiwać się w odgłosy przyrody, które zostaną wzmocnione przez drewnianą konstrukcję przypominającą megafon.

Bogactwo przyrody przy siedzibie nadleśnictwa gwarantuje różnorodność dźwięków. Pobliskie łąki, staw i sąsiadujący z nim drzewostan łęgowy ze starymi olchami i wierzbami, rosnącymi w dolinie rzeczki Dwukolanki , zamieszkuje 9 gatunków płazów, 52 gatunki ptaków. Można też usłyszeć łosie, jelenie, sarny i dziki.

– Przy siedzibie naszego nadleśnictwa każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie – zachęcają Dwukoły.

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

fot. M.Rykowski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x