Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy dyrektor MOSiR zwalnia pracowników i reorganizuje placówkę


Powołany kilkanaście dni temu na stanowisko dyrektora MOSiR Krzysztof Butryn już zwolnił jednego z pracowników. Również kilkoro innych nie będzie już pracować w tej placówce, na skutek decyzji o przejęciu obsługi księgowej placówki przez miejskie Centrum Usług Wspólnych.


Jak dotąd nie wiemy oficjalnie jakie są powody takich decyzji, czekamy na stanowisko dyrektora Butryna w tej kwestii. Wiadomo jednak, że za poprzedniego dyrektora takich ustaleń z ratuszem nie było.

– Przed moim odejściem nie było z ratuszem żadnych wiążących ustaleń co do przejęcia obsługi księgowej MOSiR przez Centrum Usług Wspólnych. Również co do pracy zwolnionego teraz kierownika, nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń – mówi Piotr Jankowski, poprzedni dyrektor MOSiR.

Można przypuszczać, że te decyzje nowego dyrektora miały również niespodziewany dla niego skutek. Okazało się bowiem, że 1 października pracę pływalni sparaliżował jednodniowy brak ratowników. Według nieoficjalnych informacji ratownicy solidarnie wybrali się na oddanie krwi, bądź wizytę u lekarza. Być może w odpowiedzi na to, na stronie MOSiR ukazało się również 1 października ogłoszenie, że MOSiR zatrudni jako ratowników osoby „chętne i odpowiedzialne”.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1.8 5 votes
Oceń artykuł
guest
138 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
do ,,stadionowy bywalec,,
do ,,stadionowy bywalec,,
7 dni temu

znam tego TYPA (afasiew)–KAPUSTA-sprzedaje- byłem na meczu stoją z butrynem klepie go po plecach,tłumaczy co i jak trzeba zrobić,jaki to z niego dobry pracownik, nikt tak nie pracuje jak on, cudowne dzieco – baby jagi

Ala
Ala
9 dni temu

A jak Dyrektor Jankowski zwalniał, to już nikt nie pamięta? Wystarczy sprawdzić Polecam filmik na You Tube:
„Dyrektor MOSiR mówi o redukcji etatów cz.1”
https://www.youtube.com/watch?v=oflSKqEGpAg

stadionowy bywalec
stadionowy bywalec
13 dni temu

Pracuje tam taki nazywa się afasiew czy jakoś tak( kolega z boiska butryna)który myśli że na kablowaniu daleko zajedzie- totalny dzban,chodzi jak ociemniały i strzela z ucha ciekawe jak długo?siedzi też na orikach wystarczy go przez chwilę posłuchać i wiadomo z kim mamy doczynienia inteligencją niestety nie błyszczy-powadzenia szanowny panie

Mieszkaniec
Mieszkaniec
18 dni temu

No ale jak iść do Burmistrza, jak nie było słychać że tam jest nie dobrze. Chyba że pracownicy wiedzieli?

Lepszy od Was.
Lepszy od Was.
19 dni temu

Jacy to Wy jesteście mądrzy,dobrzy,najlepsi.Dzieci macie najmądrzejsze, najpiękniejsze i Wy jesteście najlepsi we wszystkim co robicie.Tyle lat był spokój a teraz wrzawa o wszystko co złe. Zajmijcie się Swoimi rodzinami bo podobno co ..Chatka to zagadka. .. Było iść do Burmistrza a nie teraz z ucha strzelać. ..Plociuchy ..

Mieszkaniec
Mieszkaniec
19 dni temu

A ja myślę, że być może skrzywdzono Pana Jankowskiego, powołując go na to stanowisko. Mowi się że był słaby merytorycznie, że rządził kto inny. A może po prostu sobie nie radził z zarządzaniem finansami, ludźmi właśnie, zbyt dużym terenem itd. Był bo był. We Wieczfni też się słyszy, że radni nie są zadowoleni i mu przychylni. Raczej będzie miał tam ciężko. Może na siłę się pcha, nie nadając się na takie odpowiedzialne stanowiska.

Kurczak
Kurczak
19 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Chyba jeden radny, którem ciągle coś nie pasuje.

Człowiek z Wieczfni
Człowiek z Wieczfni
12 dni temu
Reply to  Kurczak

Oj kuracz, zdziwisz się że nie jedenemu radnemu..

Kurczak
Kurczak
12 dni temu

A to radni mają coś do Sekretarza? Oni go nie powołali więc też nie odwołają. Lepiej niech się zajmą tym do czego zostali wybrani a nie sprawami, które ich nie dotyczą.

Prawnik
Prawnik
2 dni temu
Reply to  Kurczak

Przewodniczący Rady jest takim samym przełożonym urzędników urzędu gminy jak wójt. Radni mają wręcz obowiązek kontrolować pracę urzędników i wójta. Jest nawet organ w postaci komisji rewizyjnej powolany do tego.
Radni nie mogą być bierni w żadnej kwestii dotyczącej gminy i urzędu gdyż DO TEGO ZOSTALI POWOŁANI!

Obywatel
Obywatel
19 dni temu

Jakie premie, nagrody itp, komu i za co konkretnie przydzielał Jankowski? To wszystko na pewno powinno być skrupulatnie sprawdzone. Bo wygląda na to że dochodziło tam do nadużyć. Jest też ciekawe, czy sam Pan Jankowski dostawał jakieś nagrody? No bo sam sobie przecież nie mógł przyznawać profitów. Szkoda że już sam Jankowski nie może się tłumaczyć. Wydaje się jak już pisano, że warto sprawdzić finanse sprzed kilku lat.

Jola
Jola
19 dni temu

A ta sympatyczna na pani z silowni to podobno za premie dwa mieszkania kupiła..:) a opowiada koleżankom, że nic nie dostała

Moje
Moje
19 dni temu

Te wpisy w atakowaniu poprzedniego dyrektora i wybielaniu naszego ratusza są już tak słabe i żenujące jak wpis z Facebooka dotyczący naprawy kierownicy. Ciekawe jak przyjdzie następca po obecnym burmistrzu jakie rzeczy znajdzie,skoro „nauczycielem” dyrektora mosiru był nasz obecny rządzący – nieskazitelny(xd)

MŁawianka
MŁawianka
20 dni temu

Tak mieliśmy wtedy treningi. Ale żeby nie było stac Jankowskiego na pożegnanie po tylu latach w lokalu ? Tylko w namiotach ?
Dziwne

Do Jacek
Do Jacek
20 dni temu

Jacek masz rację. Właśnie powinien iść do LG i ponosić telewizory to może by się trochę roboty nauczył

obiektywny
obiektywny
20 dni temu

Na facebook napisał jeden Pan ze szczegółami wręcz o znamionach patologii w tej instytucji.
Pewnie nie wszystkich należy włożyć do jednego worka. Mam nadzieję że organ prowadzący i nowy Pan dyrektor zbadają sprawę rzetelnie. Tak sie chyba dzieje , bo piszecie państwo , że już dział kadr będzie przeniesiony i będzie kontrolował to wszystko ktoś inny.
Smutne to wszystko jest i przykre.
A ten Pan Jankowski , no cóż , zostawię bez komentarza.

działkowiec
działkowiec
20 dni temu

co to była za impreza przed odejściem Jankowskiego w namiocie Mosiru, , głośna muza itd. ?

Lop
Lop
20 dni temu
Reply to  działkowiec

Słyszałem, że podobno siłownia nawet była zamknięta z tego względu

Mławianka
Mławianka
20 dni temu
Reply to  Lop

Było pożegnanie mistrza a siłownia była zamknięta z jego polecenia.

Grażyna
Grażyna
12 dni temu
Reply to  Mławianka

Kto zapłacił za to wszystko?
Plus wynajem namiotu z MOSiR u, prąd, wodę i przestój na siłowni?

Wieczfnia
Wieczfnia
20 dni temu

Jankowski u nas dzielił nie będzie. U nas bida!

Pablo
Pablo
20 dni temu
Reply to  Wieczfnia

Jankowskiemu to najlepiej idzie dzielenie wódki na stole między pracownikami, no i premie żeby na niego głosowali na radnego.

ratownik
ratownik
20 dni temu

Ratownicy to chyba najnieprzyjemniejsi , to ci dwaj bracia

Jacek
Jacek
20 dni temu
Reply to  ratownik

Dokładnie a zwłaszcza ten co chodzi jak by telewizory nosił w LG

Nauczyciel
Nauczyciel
17 dni temu
Reply to  ratownik

Zamiast oceniać lepiej zajmij się powtórką ze stopniowania przymiotników, który był „przerabiany” w szkole podstawowej.

Podatnik
Podatnik
20 dni temu

To się Jankowski nie popisał. Widać po wpisach. Jeden wielki bałagan. Panie dyrektorze sprawdźcie może jeszcze działalność tej jednostki o miernej reputacji z kilku lat?

Heniek
Heniek
20 dni temu

Karol masz rację. Jaki zakres obowiązków ma Pan Karpinski? Co robi konkretnie? Tak bardzo chciał pracować na MOSiR, że pracuje?

Jacek
Jacek
20 dni temu
Reply to  Heniek

Pan Karpiński głównie zajmuje się czekaniem na treningi piłki nożnej które prowadzi, bo w ostatnim okresie przeprowadził tylko jeden zawody i to też z inicjatywy księdza.

Mławianka
Mławianka
20 dni temu
Reply to  Jacek

Pan A.K. zniszczył w Mławiance rocznik 2000/2001. Przejął chłopców i tak nimi dyrygował, ubliżał i zupełnie nie motywował, że przestali przychodzić na treningi. No i cóż z tego w nagrodę dostał posadkę na MOSIR.

Mlawianka
Mlawianka
20 dni temu

Czy ktoś wie co ten pan nowy ma jakieś doświadczenie a może choć wykształcenie.

karol
karol
20 dni temu

pamiętacie kto przed laty wykopał śp.P.Sławutę ,młode wilczki ,dwa etaty w Mławiance ,kasa w Radzie ,etat dla rodziny,kilka dobrych lat sielanka ,pisałem że akademia upada ,nic nie mam do tych ludzi ale porażki z Chorzelami teraz 5-0 z Makowem pokazują że czas na zmiany,But… nie był z mojej bajki ale za rozbicie skostniałego układu i odwagę brawo ,tłumaczenie ze szkoda ludzi fakt szkoda jak i tysiace innych zwalnianych co miesiąc w kraju ,zobaczymy jak poradzą sobie w nowej roli,już nie wilczków tylko tylko dorosłych gryzionych po kostkach a tak było ładnie i spokojnie

Roman
Roman
20 dni temu

100 komentarzy na portalu miejskim, a pisze tu głównie 5 osób na krzyż, w tym pewnie pod pięcioma pseudonimami „Sami Wiecie Kto”. Żenujące, żeby władza sama pisała komentarze.

Marek
Marek
20 dni temu

Najlepszym ratownikiem był Dawid 🙂

Jamlawa
Jamlawa
20 dni temu

Chyba Urząd Miasta zrobił redukcję na MOSiR -e by utworzyć stanowisko w ratuszu dla „pierwszego” hejtera.

Piotrek
Piotrek
21 dni temu

Mosir ma złą opinię. Na pewno czas to zmieniać.

Jerzy
Jerzy
21 dni temu

Widocznie źle pracowali. Za leżenie pieniądze?

Adam
Adam
21 dni temu

Żona ryby i kto jeszcze?

Jab
Jab
21 dni temu

Wszyscy dużą mówią ale nikt nie powie . Że to tragedia dla zwalnianych pracowników.

bvb
bvb
21 dni temu

Dla mnie dyrektor który rozpoczyna swoją prace od zwolnień nie zasługuje na takie stanowisko. Niestety takich dyrektorów jest mnóstwo w Polsce. Dodatkowo nie rozumie jak można powieżać jakieś zadania innej firmie. Swój pracownik zawsze pracuje najlepiej. A powieżanie jakiś obowiązków innym firmom według mnie to pomyłka.

...
...
9 dni temu
Reply to  bvb

Polecam filmik na You Tube:
„Dyrektor MOSiR mówi o redukcji etatów cz.1”
https://www.youtube.com/watch?v=oflSKqEGpAg

Anonimowo
Anonimowo
21 dni temu

Dyrektor słup wykonuje rozgrywki burmistrza. A o stopniu wkur…. i bezmyślnych ruchach naszego rządzącego niech świadczy ilość wpisów broniących Go pod artykułem. Najlepsza obrona jest atak.

...
...
9 dni temu
Reply to  Anonimowo

Polecam filmik na You Tube:
„Dyrektor MOSiR mówi o redukcji etatów cz.1”
https://www.youtube.com/watch?v=oflSKqEGpAg

Facebook znowu działa!
Facebook znowu działa!
21 dni temu

psy szczekają, a kawarana jedzie dalej 🙂

Tom
Tom
21 dni temu

Diabeł, Szatan i Demon to w nich skupia się całe zło.

Złota Mazda
Złota Mazda
21 dni temu

Bardzo Dobrze nowy Dyrektor zrobi porządek z Ratownikami bo Jankowskim rządzili wszyscy do zwolnienia nic nie robią i tylko chcą więcej kasy , a jeden z ratowników lubi chłopców hehe

Stary WOPR
Stary WOPR
21 dni temu
Reply to  Złota Mazda

Wow. Który lubi chłopców?

Złota Mazda
Złota Mazda
21 dni temu
Reply to  Stary WOPR

Jeśli znasz ratowników i ich auta to powinieneś się domyśleć

Jazz
Jazz
21 dni temu
Reply to  Złota Mazda

A co Was to obchodzi?

Złota Mazda
Złota Mazda
21 dni temu
Reply to  Jazz

Oddajesz syna na zajęcia ? To żeby Ci kiedyś nie powiedział ze ratownik mu jajca pokazywał

Brum
Brum
21 dni temu
Reply to  Złota Mazda

Jeśli Pan wie, ze tak jest to proszę zgłosić sprawę gdzie potrzeba a nie wypisywać żale na forach

Złota Mazda
Złota Mazda
20 dni temu
Reply to  Brum

Żale jakie żale to jest ostrzeżenie przed Tymi Ratownikami nie robami którzy ćpają piją wódkę i kasę chcą jeszcze więcej jest tam taki ratownik co tylko to robi ćpa pije wódkę a później Zona go zdradza 🙂

Adam
Adam
21 dni temu

Co mówił radny na sesji gminy Wieczfni?

Do Adama
Do Adama
20 dni temu
Reply to  Adam

Radny pyta się Wójta, co tu robi nowo zatrudniony Pan, nie znający się na prawie administracyjnym, nie mieszkający w gminie i nie mający o niej zielonego pojęcia i na koniec pyta jeszcze raz Wójta, czy ten będzie budował drugą hale, do której drugi dyrektor będzie potrzebny.

Andrzej
Andrzej
21 dni temu

Mam pytanie. Ile osób pracuje w tych kadrach finansowych i kto to jest?

Heniek
Heniek
21 dni temu
Reply to  Andrzej

Żona Ryby

Do Andrzej
Do Andrzej
21 dni temu
Reply to  Andrzej

Żona radnego

do Marek
do Marek
21 dni temu

Tak , Jankowski sam odszedł, ale smród został !

Jarekogarek
Jarekogarek
21 dni temu

Do Was…..
Kozak w necie, p….a w świecie
Pozdro……

Mariusz
Mariusz
21 dni temu

No a powiadali że ten Jankowski to niezbyt inteligentny. A tu proszę , tak pięknie zarządzał finansami miasta. Marnuje się w tej Wieczfni , szkoda człeka.

eloWML
eloWML
21 dni temu

Bardzo dobrze. Już dawno powinni wy***ać tą kadrę od kilkunastu lat.

Ojjjj
Ojjjj
21 dni temu

No i domek z kart się rozsypał……

Jola
Jola
21 dni temu
Reply to  Ojjjj

Twój też się rozsypie….. już niedługo

Ojjjj
Ojjjj
21 dni temu
Reply to  Jola

Karty można znowu ułożyć. Spokojnie. Najważniejsze, ze premia weszła.

gmina Wieczfnia
gmina Wieczfnia
21 dni temu

Panie Gębala , współczuję Panu za takiego sekretarza ! oj współczuję !

KWW
KWW
21 dni temu

Sławomir milcz

Sportowiec
Sportowiec
21 dni temu

gmina Wieczfnia – a ja współczuję gminie takiego mieszkanca….

Człowiek z Wieczfni
Człowiek z Wieczfni
21 dni temu

Na ostatniej sesji rady gminy we Wieczfini jeden z radnych dobrze mowił.

do Róża
do Róża
21 dni temu

Róża , powiedz lepiej , ile dostałaś premii od Jankowskiego w przestoju ?

Beata
Beata
21 dni temu

Robi to co mu burmistrz każe

GALA
GALA
21 dni temu

Brawo Marlin i brawo Amelko ha ha
Ps. oj Tomek ty śliski – Anguis fragilis

ABC
ABC
21 dni temu

Przecież Szef MOSIR pełniący tez funkcje trenera w mławskim klubie pływackim na M prezes tego klubu pływackiego oraz burmistrz to jedna klika. Księgowość MOSIR oddana pod władze miasta . Bunio obstawia się z każdej strony. Generalnie tu jest potrzebna kontrola kilku służb takich jak to miało miejsce w starostwie.

Pop
Pop
21 dni temu
Reply to  ABC

Zgadza się. Sprawdziłbym ostatnie 15 lat

DEF
DEF
21 dni temu
Reply to  Pop

lepiej od razu 30 , ew. też można sprawdzić czy któryś z dziadków nie służył w wermachcie . Śmiech na sali . Kogo chcecie sprawdzać po takim czasie, że woda była za zimna , że ktoś nasrał do basenu . Ludzie co jest z wami. A niby że jak będzie inny to rodziny nie obsadzi tu i tam , przecież to jest normalne zawsze tak było i będzie .I wcale bym się nie zdziwił jak w niedalekiej przyszłości wystartuje projekt parku za basenem ale wtedy będą lamenty. Szuru buru szumi woda szumi las .

Jola
Jola
21 dni temu

14 dni pracy i same sukcesy : przykręcona kierownica, wyrzucona księgowość zwolniony kierownik i 500zł podwyżki. Tak zaczyna urzędowanie nowy dyrektor. Powodzenia

Człowiek
Człowiek
12 dni temu
Reply to  Jola

A co zrobił tamten dyrektor przez 14 lat?

Mlawianka
Mlawianka
21 dni temu

A juz było słychać że wróci etatowy dyrektor pań K to by dopiero było rozwalewo a zwolnień co niemiara

Antosia
Antosia
21 dni temu

Nie fajnie jak się zwalnia ludzi brzydko ale pewnie tak mu kazano

Róża
Róża
21 dni temu

Szkoda, że po odejściu tak dobrego dyrektora, dokonuje się czystek, a w Internecie wypisuje szkalujące posty-anonimy. Tego w tym mieście nigdy nie było. Ale „karma” wraca i kiedyś ci, co dzisiaj dokonują tych czystek i piszą te komentarze przekonają się na własnej skórze, co to znaczy być zwolnionym bez żadnej przyczyny za wiele lat dobrej pracy.

Franek
Franek
21 dni temu
Reply to  Róża

Pani Rózo, tak jak pisałem poniżej, jeżeli taki dobry dyrektor opuścił to intratne stanowisko, to prywatny biznes, który żyje z dochodu a nie z podatku, powinien przejąć takiego gwiazdora biznesu, natychmiast. Jest jeszcze kilka tysięcy firm spoza Mławy, oferujących samochody służbowe i różne inne dodatki, gdzie taki manager rozkwitł by w pełni, zarabiając krocie. Nawet w Szczecinie słyszeli o tej rezygnacji a jednak nikt nie dzwonił………… Pozostaje tylko dalsze bimbanie w państwowej sieci pracy i babranie się w politycznych odchodach.
Co do zwolnień, to należy najpierw się dowiedzieć, kto, po co i dlaczego został zatrudniony. Trzeba wiedzieć ilu pracowników ma takie przedsiębiorstwo jak MOSiR a jeżeli jest to firma podległa pod UM Mława, a podlega, to przypomnę tylko, ze nadal nie wiemy ile osób i dlaczego w samym urzędzie pracuje. Znając jednak mlawskie warunki pracy samorządowej, możemy odnieść wrażenie, że najpierw współmałżonka, współmałżonek, dzieci, zięciowie, zięciowie, stryje i stryjenki a na końcu Ci, co do pracy się nadają. Burmistrz postąpił ciekawie ale rozsadnie(choć nie mam o nim dobrego zdania), wziął człowieka z zewnątrz i czy mu kazał, czy on sam działa, to nie ma żadnych skrupułów.
STRATA MOSIR za cały rok to: 5.257.230,34 a wiec każdy mieszkaniec, co roku dokłada 168zł. Ja wiem, ze to nie jest biznes dochodowy ale chce wiedzieć za co Ja, Ty, Oni i Wszyscy płacimy.

Waszkowiak
Waszkowiak
21 dni temu
Reply to  Franek

Mosir to jednostka publiczna jak muzeum czy MDK, a nie spolka zoo. Zawsze będzie dotowana. Żaden tej wielkości basen i stadion w Polsce nie jest na plusie. Przestań już klakierze.

Do Waszkowiak
Do Waszkowiak
21 dni temu
Reply to  Waszkowiak

Zgadzam się właśnie z Tobą w 100%, tak jak napisałem w ostatnim zdaniu. Nie oznacza to jednak, ze można bez końca podnosić jego koszta.

karol
karol
21 dni temu
Reply to  Franek

masz rację jeśli jest prawdą co piszesz bez względu na znajomości dobrze zrobiono ,czas było ten układ rozbić ,szkoda że nie podano tego wcześniej

Franek do Karola
Franek do Karola
21 dni temu
Reply to  karol

Nie sądzę aby cokolwiek się zmieniło. Konsekwencje tego działania poniosą zwykli pracownicy a nominowani ewentualnie zmienią stanowiska lub miejsca pracy. Potem się to w naturalny sposób wyciszy i wszystko wróci do normy lub nawet przebije to, co było do tej pory. Przyjdą nowe rozkazy i układ powróci. Czyimś rękami załatwia się rodzinne niesnaski i robi „porządki”.

Empiryczny
Empiryczny
21 dni temu

Dziś widziałem z jak trzech gości naprawiało kierownice od ciuchci a nadzorował ich jeszcze czwarty . Czyli coś się dzieje . Zawsze jest tak jak przychodzi nowy dyrektor to musi czymś ” błysnąć ” później może być różnie. Później nic nie zostało konkretnie napisane tylko jakieś gorzkie żale , słabiutki , słodziutki i mało zarabiali . Żadnych konkretów

Do Empiryczny
Do Empiryczny
21 dni temu
Reply to  Empiryczny

Obraz MOSiR-u w całej krasie:). Podsumowanie całego artykułu. Jednak jest to pozostałość……a nie novum.

do Fen
do Fen
21 dni temu

zapewniam cie że dużo ludzi sie cieszy że Jankowski odszedł , a będzie sie może cieszyło jeszcze węcej

Róża
Róża
21 dni temu
Reply to  do Fen

Nikt się nie cieszy, przestań pisać głupoty. Piotr Jankowski był bardzo dobrym dyrektorem i do tego radnym, który zdobył 1000 głosów (najlepszy wynik w mieście), więc trochę szacunku. Wiem, że to trudne w dobie internetu, ale wyślij się.

mieszkaniec
mieszkaniec
21 dni temu
Reply to  Róża

Róża chyba za dużo premii dostałaś od p. Jankowskiego. Proszę trochę obiektywizmu!!!!

Mławianin
Mławianin
21 dni temu

Jankowski wywiał i zostawił pracowników. Kto miał lepiej -płacze, kto miał gorzej – się cieszy. A nie wiecie , jak on sie sprawuje w tej Wieczni >

Róża
Róża
21 dni temu
Reply to  Mławianin

Wiemy, wszyscy są zadowoleni na ten moment, bo przyszła osoba z dobrym sercem, dużym doświadczeniem i chcąca pracować, a nie bawić się w gierki polityczne tak jak Ty.

Wieczfnianin.
Wieczfnianin.
21 dni temu
Reply to  Róża

Dramat. Dramat. Dramat. Dopłacimy, jak Go z powrotem weźmiecie. Z własnych pensji. Proszę się u źródła pytać, a nie bajki wypisywać.

Tak tak
Tak tak
21 dni temu
Reply to  Wieczfnianin.

Wieczfnianin zapewne nawet nie pracuje w urzędzie a się wypowiada.

Wieczfnianin
Wieczfnianin
21 dni temu
Reply to  Tak tak

Nie. Nie pracuje. Wiem od Kolegów z PSLu

Tak tak
Tak tak
21 dni temu
Reply to  Wieczfnianin

To radzę się nie wypowiadać skoro nie zna się sytuacji od podszewki. A plotek nie warto słuchać. Zapewne Ci koledzy z PSLu też z Panem Piotrem na codzień nie współpracują więc..

Do Tak tak
Do Tak tak
21 dni temu
Reply to  Tak tak

Tak, tak oczywiście nie współpracują, bo przecież Pan Piotr jest niezależny i żaden członek PSL nie rekomendował Go na to stanowisko. Po prostu wygrał w konkursie. Wzięli najlepszego kandydata. Konkursy Powiatu i Urzędu Miasta Mławy, słynął na cały kraj z transparentnosci, więc obiektywnie nie mamy żadnych podstaw aby sadzić inaczej. Wszyscy to przecież wiemy. Poważnie. Patrzę w lustro i wcale się nie śmieje. Wcale. Sam popatrz i napisz, co Ty widzisz.

Kolega
Kolega
21 dni temu
Reply to  Wieczfnianin

Tam we Wieczfini to se odpoczywa. Zresztą co będzie się wysilał

138
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x