Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Groźne znalezisko w lesie koło Piekiełka


fot. ilustracyjne


Groźne znalezisko w lesie koło Piekiełka. Saperzy zabezpieczyli 52 pociski artyleryjskie z okresu II wojny światowej. Ten prawdziwy arsenał odkrył jeden z mieszkańców podczas sobotniego spaceru i powiadomił Policję.

Policja zabezpieczyła teren i wezwała patrol saperski z Kazunia, który dotarł do Mławy jeszcze w sobotę, kilka minut po godzinie 18-tej. Saperzy przez godzinę wydobyli z ziemi 52 pociski artyleryjskie typu B o kalibrze 88 mm.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x