Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

2 x Brąz na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu !


We wrześniu br. w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w wersji kick light. W turnieju wzięło udział 258 zawodniczek i zawodników z 258 klubów, zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu.


W zawodach uczestniczyło 3 zawodników KARWIŃSKI TEAM MŁAWA, byli to:

Michał Piekart – kategoria wagowa do 79 kg

Kamil Krystkiewicz – kategoria wagowa do 84 kg

Adrian Welenc – kategoria wagowa do 94 kg

Trener Mirosław Karwiński jest bardzo zadowolony ze startu zawodników na imprezie tej rangi. Dwóch z trzech naszych kickboxerów zdobyło brązowe medale Mistrzostw Polski.

Michał Piekart (-79kg) po dobrej walce uległ zawodnikowi z Tiger Team Kwidzyn – Alanowi Zremranek, nie przywożąc medalu, ale zdobywając cenne doświadczenie.

Adrian Welenc (-94kg) w walce o brązowy medal pokonał silnego fizycznie Krzysztofa Zaradnego z Championa Gdańsk. W walce o finał uległ bardzo utytułowanemu zawodnikowi Adrianowi Kowalkowskiemu z Kowalkowski Fight Club Działdowo.

Kamil Krystkiewicz (-84kg) w walce o brązowy medal Mistrzostw pokonał Piotra Skrewkę z Knockout Fight Club Gdańsk. W walce o finał Krystkiewicz uzyskał zdecydowaną przewagę nad przeciwnikiem, Mikołajem Wojtkiewiczem z Mogilna i gdy finał był już w zasadzie tylko formalnością, zderzył się kolanem z przeciwnikiem, doznając poważnego urazu uniemożliwiającego ukończenie pojedynku.

Były to ostatnie zawody w tym sezonie. „To piękne zwieńczenie sezonu, które pozwala na spoglądanie na nadchodzący z optymizmem” – podkreśla trener kickboxerów, Mirosław Karwiński.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x