Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w Pokrytkach. Strażacy 10 godzin walczyli z ogniem


Wczoraj sześć zastępów straży pożarnej przez 10 godzin gasiło pożar słomy i siana w Pokrytkach (gm. Strzegowo). Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali o godzinie 17:42. Do działań gaśniczych zadysponowane zostały zastępy z JRG Mława, OSP Strzegowo, Niedzbórz, Unierzyż i Stupsk. Pożar nie zagroził ludziom i budynkom, strażacy nie dopuścili by pożar rozprzestrzenił się na pobliskie pole kukurydzy. Spłonął stóg o powierzchni około 240 metrów kwadratowych. Bardzo długo trwało całkowite dogaszenie pożaru, wymagało bowiem rozwożenie i przelewania kolejnych warstw słomy i siana.


red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x