Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bardzo dobry start mławskich szczypiornistek


Bardzo udanie rozpoczęły nowy sezon w Mazowieckiej Lidze piłkarki ręczne KS Zawkrze Mława. 26 września młodziczki reprezentujące nasz klub wzięły udział w inauguracyjnych zawodach, które odbyły się w Zielonce.


W pierwszym meczu zmierzyły się z zespołem AS Fit Camp Warszawa. Bardzo dobre spotkanie rozegrała Maja Pawłowska. Nasza skrzydłowa zdobyła 10 bramek i poprowadziła zespół do zwycięstwa 27-17. Na listę strzelczyń wpisały się także Amelia Nowosielska(4), Ola Bugajska(3),  Julia Gumowska(3), Oliwia Piotrowska(2), Oliwia Calik(2), Marcelina Cecelska(1), Maja Pikus(1) oraz Natalia Gorlewska(1). W drugim meczu nasze szczypiornistki spotkały się z gospodyniami turnieju, zespołem UKS Zielonka. Mecz był wyrównany i bardzo emocjonujący a  nasze zawodniczki  wygrały go dopiero po rzutach karnych(w regulaminowym czasie padł wynik 22-22) , gdzie formą błysnęła nasza bramkarka Gabrysia Zembrzuska. Bramki w tym meczu zdobywały: Maja Pawłowska(5), Natalia Gorlewska(4), Julia Gumowska(4), Marcelina Cecelska(3), Oliwia Calik(3), Oliwia Piotrowska(2) oraz Ola Bugajska(1).

Skład zespołu: Gabrysia Zembrzuska, Maria Żerańska, Natalia Gorlewska, Ola Bugajska, Julia Gumowska, Oliwia Calik, Maja Pawłowska, Amelia Nowosielska, Marcelina Cecelska, Maja Pikus, Oliwia Piotrowska oraz Katarzyna Paszkowska. Trenerzy: Edward Staniszewski i Arkadiusz Dłubisz.

źródło: KS Zawkrze

fot. Z.Lewandowski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x