Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już tylko dzisiaj. Po darmową sadzonkę do Nadleśnictwa Dwukoły


Od wczoraj trwa ogólnopolska akcja #sadziMY z udziałem Pary Prezydenckiej. W siedzibach nadleśnictw można otrzymać sadzonki drzew oraz podpowiedź, w jaki sposób i gdzie najlepiej posadzić poszczególne gatunki. 


– W siedzibie naszego nadleśnictwa (Dwukoły 2, 13-240 Iłowo-Osada) czeka na Was przesympatyczny kolega Mariusz, który będzie rozdawał sadzonki od godziny 10.00 do 15.00. Tak, więc jeśli macie kawałek wolnego miejsca, w którym możecie posadzić swoje własne drzewo to adres znacie – zachęca Nadleśnictwo Dwukoły.

Lasy Państwowe przygotowały w sumie milion sadzonek. Można je odbierać w siedzibach nadleśnictw w czwartek i piątek (30 września i 1 października) między 10:00 a 15:00 lub do wyczerpania zapasu przygotowanych drzewek.

źródło: LP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x