Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czarnocin. Gaszenie pożaru trwało ponad 4 godziny


fot. ilustracyjne


Gaszenie wczorajszego pożaru, który objął dach domu jednorodzinnego w Czarnocinie (gm. Strzegowo) trwało cztery i pół godziny. Do działań gaśniczych wyjechało w sumie sześć zastępów straży pożarnej z powiatu mławskiego i ciechanowskiego. Straty wstępnie oszacowano na 60 tys. złotych.

Do pożaru doszło prawdopodobnie na skutek zapalenia się sadzy w kominie. Potem pożar objął więźbę dachową i poszycie dachu. Aby skutecznie walczyć z ogniem strażacy musieli rozbierać konstrukcję dachu a także elementy budowlane. Pożar gaszono prądami wody podawanymi  wewnątrz i na zewnątrz budynku.  Jeszcze przed przybyciem straż, mieszkańcy opuścili budynek i nikt nie został poszkodowany.

W działaniach gaśniczych uczestniczyły  zastępy mz JRG Mława i Ciechanów, a także zastępy OSP ze Strzegowa i Niedzborza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x