Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ogłosiliśmy  przetarg na kolejną inwestycję drogową


W poniedziałek 27 września ogłosiliśmy przetarg na kolejne zadanie tj. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2313W – ul. Nowowiejska w Mławie” w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Koszt inwestycji to prawie 700 tyś zł.


Wspomniana droga zlokalizowana jest wschodniej części Mławy. Odcinek przewidziany do przebudowy znajduje się w ciągu drogi powiatowej nr 2313W relacji Mława – Dębsk- Dzierzgowo. Prace będą wykonywane od Ronda Solidarności do granicy pasa drogowego drogi powiatowej nr 2313W przed skrzyżowaniem z drogą krajową nr 7 na długości około pól kilometra.

W zakres robót wejdzie budowa chodnika po południowo-wschodniej stronie ulicy oraz ułożenie nowej nakładki z mieszanki typu SMA na jezdni.

Powiat Mławski przeznaczył na to inwestycję 675 tyś zł z czego połowę zamierza dołożyć Miasto Mława.

Otwarcie ofert złożonych przez firmy ma nastąpić 12 października o  9:30.

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miki
miki
10 miesięcy temu

WITAM
są gorsze drogi i bardziej uczęszzczane, ale kto tam myśli, może jazkiś radny tam mieszka lub deweloper???

Majka
Majka
10 miesięcy temu
Reply to  miki

Bardzo celna uwaga. Szkoda tylko że nikt nie czyta naszych uwag . W naszym mieście może było by ładniej , nie tylko wokół rynku .

srs
srs
10 miesięcy temu
Reply to  Majka

czytają , ale pewnie jak siedzą na kiblu i wiadomo gdzie dalej myśl leci

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x