Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy na dachu myjni


Dzisiaj rano miała miejsce nieco nietypowa interwencja mławskich strażaków. Trzy zastępy wyjechały do zgłoszenia o pożarze w myjni samochodowej.  Na miejscu okazało się, że przyczyną alarmu była oświetleniowa taśma LED, która zaczęła się tlić, prawdopodobnie na skutek zwarcia. Na szczęście nikt w tym czasie z myjni nie korzystał i nikt nie został poszkodowany. Strażacy odłączyli zasilanie i nie było konieczności prowadzenia działań typowo gaśniczych.


red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x