Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ścigała go mławska policja. Wpadł na blokadzie w Przasnyszu [VIDEO]


28-letni mieszkaniec Wielbarka uciekał przed Policją przez dwa powiaty. Najpierw w Rzęgnowie (gm. Dzierzgowo) nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał w stronę Przasnysza.  W trakcie pościgu uszkodził dwa radiowozy i próbował potrącić policjanta. 


W miniony piątek (24 września) tuż po godz. 12:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu został poinformowany o tym, że policjanci mławskiej drogówki prowadzą pościg za kierującym oplem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i kieruje się w stronę Przasnysza. Dyżurny natychmiast o zdarzeniu poinformował podległe mu patrole, w tym również wspólny patrol z Żandarmerią Wojskową.

Kierujący oplem, w rejonie starego młyna, chcąc uniknąć zatrzymania na posterunku blokadowym, najpierw uderzył w policyjny radiowóz, a następnie kontynuując ucieczkę usiłował potrącić policjanta.

Po ominięciu pierwszej blokady, 28-latek kontynuował niebezpieczną jazdę ulicą Piłsudskiego w Przasnyszu, a po przejechaniu kilkuset został zablokowany radiowozem Żandarmerii Wojskowej i jadących tuż za nim policjantów mławskiej drogówki. Podczas zatrzymania mężczyzny policjanci zmuszeni byli wybić szybę w oplu, ponieważ kierowca zamknął się w samochodzie  i nie chciał z niego wyjść. 28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W niedzielę na wniosek przasnyskiej prokuratury, Sąd Rejonowy w Przasnyszu aresztował 28-letniego mieszkańca Wielbarka na 2 miesiące. Mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

red.

fot/video: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
VegaBazos
VegaBazos
1 rok temu

Ale jak to , gość potencjalnie mógł mieć klamę i walić gdzie popadło a tu sobie niby nigdy nic przejeżdża drugi gość i robi ujęcia z ręki.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x