Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wojnówka. Uderzył autem w przewrócone drzewo


fot. ilustracyjne


Silny wiatr wiejący wczoraj spowodował nocą szkody. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w Wojnówce, gdzie osobowe auto najechało na przewrócone na drogę drzewo, a kierowca trafił do szpitala.

W nocy strażacy trzykrotnie wyjeżdżali do przewróconych na drogę drzew. Takie zdarzenia miało miejsce niedaleko wieży, a także w Woli Szydłowskiej. Najpoważniejszy jednak był wypadek w Wojnówce, do którego doszło kilka minut przed godziną 2. Tu kierowca osobowego Forda Focusa najechał na przewrócone drzewo. Pomocy medycznej udzielił mu zespół ratownictwa medycznego, który też zabrał go do mławskiego szpitala. Przewrócone drzewo usunęli strażacy z OSP Podkrajewo i JRG Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x