Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studia podyplomowe Executive MBA od teraz w Przasnyszu


Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie we współpracy z Medyczną Szkołą Policealną w Przasnyszu zaprasza na prestiżowe studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA).

Studia Executive MBA są dla każdego, komu zależy na rozwoju umiejętności kierowniczych i rewizji spojrzenia na zarządzanie firmą lub organizacją. Adresowane są zarówno do kadr kierowniczych, menedżerów, dyrektorów spółek handlowych, czy członków organów zarządczych i nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i do osób, które chciałyby pracować na tego typu stanowiskach.

Program nauczania na studiach Executive MBA obejmuje zagadnienia przydatne ściśle z punktu widzenia zarządzającego przedsiębiorstwem lub organizacją, uznane przez praktyków za kluczowe. EMBA realizowane są w oparciu o liczne case studies (ang. studium przypadku), czyli analizy prawdziwych sytuacji z praktyki menedżerskiej. Daje to holistyczne, realistyczne spojrzenie w przywództwo w biznesie. Słuchacz EMBA buduje sieć kontaktów z osobami piastującymi podobne stanowiska, a po uzyskaniu dyplomu zyskuje istotną przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Absolwenci studiów Executive MBA otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych w j. angielskim i j. polskim oraz nabywają wykształcenie stanowiące kryterium do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa (zgodnie z art. 19 ust.1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym).

Dedykowana grupa słuchaczy dla subregionu przasnyskiego, rozpocznie studia podyplomowe w Przasnyszu w październiku 2021 roku. Studia trwają II semestry (8 zjazdów, sobota/niedziela). Zakończenie studiów – czerwiec 2022 roku.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne, które odbędzie się 26 września 2021 roku o godz. 17:00  w  auli  Medycznej  Szkoły  Policealnej  w  Przasnyszu  przy ul. Szpitalnej 10. Osoby zdecydowane na podjęcie studiów proszę o zabranie ze sobą kopii dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz CV. Więcej informacji pod nr 29 756 30 51, 507 185 443.

Materiał sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]