Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaginiona kobieta odnaleziona. Przebywa w szpitalu


40-letnia mieszkanka Ciechanowa, która zaginęła 14 września 2021 roku, została odnaleziona. Obecnie przebywa w szpitalu.


Trzy dni temu informowaliśmy naszych czytelników o zaginięciu kobiety, która w dniu 14 września 2021 r. około godz. 7.25 wyszła z miejsca zamieszkania i samochodem udała się do pracy, gdzie nie dotarła. Jej auto zostało odnalezione na stacji PKP Ciechanów Przemysłowy.

Poszukiwała ją policja, rodzina, na nogi zostały postawione wszystkie służby ratownicze na terenie Mazowsza. W środę, 22 września Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie poinformowała o jej odnalezieniu.

– Dziękujemy za zaangażowanie w poszukiwania zaginionej Katarzyny W., kobieta odnalazła się. Przebywa w szpitalu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – podała ciechanowska policja.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x