Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszaki ćwiczyły bezpieczne przechodzenie przez  jezdnię


dav


W pierwszych tygodniach września w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, uczniów klasy 1 a i 1 b odwiedził funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym.  Pan policjant zapoznał pierwszoklasistów ze swoim zawodem oraz rozmawiał z dziećmi na temat  bezpiecznego zachowania się na drodze i w samochodzie. Przypomniał uczniom o konieczności noszenia odblasków. Pod jego bacznym okiem pierwszoklasiści ćwiczyli bezpieczne przechodzenie przez  jezdnię. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami. Doskonale pamiętały numery alarmowe. Najwięcej emocji wzbudziła możliwość przymierzenia  kajdanek.

źródło i fot. SP 2

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x