Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wystawa Zuzanny Szymborskiej „Jest ładnie” w Galerii 13


Galeria 13 mieszcząca się w Centrum Medycznym w Mławie ul Żwirki 26 zaprasza na wernisaż wystawy Zuzanny Szymborskiej pt. Jest ładnie, który odbędzie się w dn. 24 września br. piątek o godz. 18.


Zuzanna Szymborska, studentka V roku na Wydziale Sztuk Pięknych, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; specjalizacja z Grafiki Warsztatowej w Pracowni Litografii. Pochodzi z Mławy, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie. Edukację artystyczną rozpoczęła w 2015 roku w pracowni plastycznej Anny Pietruś-Bral.

Od 2019 roku współpracuje z Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie, przy projektowaniu i ilustrowaniu materiałów dydaktycznych, m.in. publikacji „Mława architektonicznie ciekawa”.

Współzałożycielka kolektywu artystycznego „Chmury”. Poza litografią zajmuje się projektowaniem graficznym, ilustracją, grafiką koncepcyjną i komiksem. Twórczość z tych kategorii publikuje na Instagramie: @insadead i @chmury_art.

Prace prezentowane na wystawie „Jest ładnie?” to zestaw litografii uzupełniony malarstwem i akwafortami. Metalowe matryce do akwaforty oraz autoportret malarski na desce będą dostępne do obejrzenia jedynie w czasie wernisażu.

Wystawę można oglądać do dnia 9 października 2021r.

To warto zobaczyć. Zaprasza i poleca Janusz Dębski – opiekun Galerii 13.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x