Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szachiści z SP 2 zagrali w memoriale im. św. Stanisława Kostki


Jak co roku pielgrzymkę do Rostkowa, upamiętniającą św. Stanisława Kostkę, poprzedził, po rocznej przerwie, jubileuszowy 20. memoriał szachowy. W turnieju rozegranym 17 września wzięło udział pięciu uczniów naszej szkoły. Warto dodać, że byli oni jedynymi reprezentantami Mławy.


Jubileuszowa edycja memoriału przebiegła w miłej, chwilami bardzo wesołej, atmosferze. Nad przebiegiem rozgrywek czuwali ks. Wojciech Paradowski i Paweł Flak, pełniący funkcję sędziego.

Najlepszy wynik z SP 2 osiągnęli Michał Żurawiński (4 miejsce) i Bartosz Załęski (5 miejsce). Ponadto aż czterem uczniom udało się osiągnąć piątą kategorię szachową. Wszystkim naszym szachistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekę nad reprezentacją sprawowała pani Ewelina Nosarzewska nauczyciel religii w SP 2.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x