Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

MAZOWIECKI JARMARK ROZMAITOSCI już w najbliższy czwartek


Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza na  MAZOWIECKI JARMARK ROZMAITOSCI czyli Wirtualne Targi Ekonomii Społecznej na Mazowszuktóre odbędą się 23 września br. (w czwartek). Transmisja tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 14.00. Aby je obejrzeć, wystarczy kliknąć na belkę „Obejrzyj transmisję” umieszczoną poniżej. W imieniu organizatorów, wystawców – podmiotów ekonomii społecznej oraz laureatów tegorocznej edycji konkursu Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej serdecznie zapraszamy!


Link do wydarzenia: https://sok.altasoft.eu/mjz2021/live

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x